PŘÍBĚH UPÍRSKÉ LÁSKY - 1. DÍL

17. prosince 2008 v 13:00 | Bella
Začalo se stmívat a Bella vylezla ze svého domu, měla namířeno do nedaleké restaurace aby povečeřela s otcem, který tam na ní bude čekat. Otevřela dveře od svého auta a nasedla do něj.
HLavou se jí honily zběsilé myšlenky o napřirozených bitostech. Bella měla tyto věco ráda, bavilo jí tajemno a ničeho se nebála jen osudu. Věděla co jí čeká a bála se toho............ Auto nastartovala a po chvíly vyjelo ze dvora. Cesta byla dlouhá a strašidelná. .............................. Konečně Bella dorazila na ono místo kam měla. Zaparkovala a vešla do restaurace. " Ahoj tati, tak o čem si chtěl se mnou mluvit ? " . Vyhrkla Bella sotva došla ke stolu. " Tvá matka mi řekla že se ke mě chceš přistěhovat je to pravda ? Ano je to pravda tati, ale má to háček ...... ( odmlčela se ) ....... stále sem nedokončila školu a bylo by blbé teď přestupovat . " Bella nevěděla jak se má vykroutit z tohoto rozhovoru, z jejího rodného domova se jí nechtělo, měla tam přátelé a celou rodinu krom otce poblíž, ale kdyby se odstěhovala musela by se vším začít odznova. To se jí nechtělo avšak musela.
Za necelý měsíc se odstěhovala ke svému otci. V ten okamžik začal její neuvěřitelný příběh.

------------------------------------------- o 2 dny později --------------------------------------

" Vztávej Bello jdeš do školy . " - ozývalo se z dolní části velkého domu Bellina otce. " Jo už jdu tati jen se učešu. "
" Tak tady jsem ti připravil nějakou svačinu aby si neměla hlad. Ach tati děkuji, ale víš na středních školách už to býva tak že v jídelnách dostáváš oběd, seš trochu pozadu, ale děkuji za tvou obětavost. " Bella se snažila otevřít dveře od domu, ale bylo to marné, musela počkat na pomoct svého otce. Vyšla z domu a rozhlédla se okolo sebe, všude viděla jen lesy a hory. "Bože, v jakém to jsem zapadákově " - pomyslela si. Nasedla do auta a snažila se nastartovat bylo to však marné. " Tati víš, došel mi benzín , nemohl by si mě hodit do školy, prosím ?! " Táta teda odvezl svou dceru do školy a vyjel do práce. Škola na Bellu neuděla moc veliký dojem. Všude samí puberťáci a ona chudák mezi nimi. Když zrovna procházela kolem partičky teangerů někdo jí chitil za ramena a šeptal jí do ucha : " ahoj kotě ty tu budeš asi nová " - Bella se prudce otočila a spatřila blonďatého kluka jménem Lewis který byl o hlavu větší než ona. " Jo to ses teda trefil , sem tu nová a nevím kam mám jít. Tak to jsem ten pravý na rady, kam se chystáš ? Mno prní hodinu mám literaturu. Hm to půjdeš tudy ............ " Lewis jí tedy dovedl k učebně literatury a představil jí ostatním členům party. Belli se ze všech těch jmen motala hlava. " Hele Betty (ptala se jedné holky ) kdo jsou támhle ti ? " Při těchto slovech nenápadně prstem ukázala na skupipnu asi 5ti lidí, oblečených ve většině bílém oblečení . " To jsou Cullenovi jsou trochu divní s nikým se tady nebaví. A oni jsou jako rodina ? Jo. " Bella s nich nemohla spustit oči. " Bello , Bello pojďte sem. " ozval se učitel od svého stolu. " Ano pane učitely ? Bello máte tady svůj životopis předpokládám. Ano mám. " Bella hrábla do svého batohu a vytáhla tlustý žlutý sešit, který ihned podala učitely. " Děkuji a posadˇťe se támhle. " Bella si své věci odložila na místo určené učitelem a posadila se. " WOW Bella nám bude sedět s panem Edwardem . Edwardem ? Kdo je to ? To je jeden z členů rodiny Cullenovích . Je moc hezký,a le taky divný. A kde vůbec je ? " Ptala se Bella,ale odpověď se jí nedostala, protože začalo zvonit. A společně se zvoněním vběhl do třídy vysoký, světlovlasý, po tváři bledý kluk a sedl si vedle Belly. " Aha tak ty budeš asi Edward." řekla tiše Bella. " Jo ". odpověděl chlapec a chytil se za ústa, celý zbytek hodiny na Bellu koukal a přitom mu hlasitě bušelo srdce.


pokračko příště ------------------------------------------------ doufám že se líbilo pohle je moje první povídka po dost dlouhé době :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 leni leni | 17. prosince 2008 v 18:46 | Reagovat

super poviedka..uz sa velmi tesim na pokracovanie!!!:D len tak dalej...

2 Tyna Tyna | 13. července 2010 v 21:12 | Reagovat

Napodobenina Twilight? Originál je lepší ...a máš tam dost pravopisných chyb ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama