PŘÍBĚH UPÍRSKÉ LÁSKY - 2. DÍL

21. prosince 2008 v 16:56 | Bella
- tento díl povídky bude tak trochu jíný než ten první bude ho totiž vyprávět jakoby Bella :-)
- myslím že to tak bude lepší, protože to bude zajímavější

PŘÍBĚH UPÍRSKÉ LÁSKY - 2. DÍL

celý zbytek hodiny na mě Edward koukal , bylo to nesnesitelné , ale musele jsem vydržet. Konečně zazvonilo a s tím přišla i moje svoboda, chvíly trvalo než odešel ze třídy a ostatní se ke mě seběhly a házely na mě divné opravdu nevšední otázky. "Bello co ti říkal ? Mluvil s tebou ? Líbíš se mu ? " se všech těch otázek se mi motala hlava a na žádnou s nich jsem nemohla odpovědět. Vyběhla jsem tedy ze třídy jako blesk a sedla si veňku na lavičku. Měla jsem pocit že mi prakne hlava když v tom jsem zase spatřila Edwarda. Pomalý a ladným krokem se ke mě přibližoval a řekl mi " Omlouvám se za tu hodinu. " - bože on se mi omlouvá co mu mám říct ptale jsem se sama sebe .... "Hm to je v pořádku . To jsem rád. " řekl a posadil se vedle mě . Celý zbytek dne sme se procházely městem a mluvily spolu o všelijakých věcech. Měla jsem pocit že jsem v nebi, že se mi splnil dlouho sněný sen. "Seš prýma kluk Edwarde. " řekla jsem , když jsme stály před dveřmimého domu. "Díky a uvidíme se zítra " - s těmito slovy se vytratil . Odemkla jsem dveře od domu a ještě jednou jsem se po Edwardovi ohlédla , ale už tam nebyl to mi připadalo zvláštní, ale nemyslela jsem na to. "Ahojky Bells kde si dneska celý den byla ? Hm s kámošema neměj obavy. " Svlékla jsem si bundu a zamířila do svého pokoje .
Druhý den ve škole
Jako každý den i dneska jsem stála u svého auta a chystala si věci na prví hodinu. V uších jsem měla sluchátka a pro sebe jsem si zpívala písničky jako to dělám pořád. Po chvíly můj pohled namířil na blížící se auto Cullenových . Edward jako každý den pišně vystoupil opřel se o dveře auta a koukal na mě. Lehce jsem na rtech naznačila úsměv a vipla MP3 přehrávač. Když jsem se otočila jedíné čeho jsem si všimla bylo auto mířící přímo na mě. V panice a šoku jsem stála jako tvrdé Y až mě někdo zachránil. Ten někdo byl Edward stáhnul mě k zemi a ochranářsky přiniskl k sobě. Auto šíleným nárazem otstrčil a rychle utekl. Jediná věc kterou jsem postřehla byly promáčknuté zadní dveře černé dodávky s který vystoupil mladík s rozbitým čelem a lítostně se omlouval. "Vše je OK " odpověděla jsem a pomalu se snažila vstát. Ostatní se ihned sběhly k autu a snažily se mě uklidnit. Odvedly mě ke školnímu lékaři. "Dobrý den mladá dámo ty musíš být Bella. " řekl velice příjemným hlasem a začal mě prohlížet dříve než jsem stihla odpovědět . "Ano já jsem Bella ". víc sem v tu chvíly ze sebe nekivlopila. "Hm vím, a já jse otec kluka který tě zachránil . Mimochodem jsi v pořádku můžeš jít domů. " s jeho slovy se do ordinace vřítil můj otec . Výrazem ve své tváři mi naznačil svůj strach. " Dobrý den pane doktore já jsem Bellin otec Charlie Swen. Ano to jsem si všiml, vaše dcera je v naprostém pořádku , nemějte strach. Děkuji vám moc a pojď Bells půjdeme domů. " jen lehce jsem přikývla a odešla směrem k autu, byla jsem moc vyčerpaná na to abych měla námitky. Doma jsem ulehla do své postele a nechala se unést sny. Zdálo se mi o Edwardovy , o jeho neuvěřitelné rychlosti a síle. Mám pocit že nevím kdo nebo co ve skutečnosti je. Ráno jsem se probudila a cítila se dost špatně , měla jsem hlad a třásly se mi nohy.
Po snídani jsem chtěla jet do školy, ale můj otec mě jen tka nenechal vzal klíče svého policejního auta a odvezl mě tam sám. "Bello poškole pro tebe přijedu. Ano tati díky. " Táta odjel a já musela odstartovat nový den ve škole . V jídelně jsem potkala Edwarda. " Ahoj Edwarde díky za tu včerejší záchranu. Hm to nic nebylo . Tím chceš říct že takhle zachraňuješ někoho pořád ? To ne na tom bych neměl odvahu. Si neuvěřitelně silný, rychlý a hezký že ty jsi nějaký hrdina. Hrdina ? Třeba pavou nebo spiderman, dělaly na tobě pokusy ? Nebo něco takového víš myslím superhrdina. A co kdyš nejsem hrdina, ale jsem zloduch. Někdo takový jako ty a zloduch ? Budu o tom doma přemýšlet.


pokračko příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 leni leni | 21. prosince 2008 v 19:21 | Reagovat

dobry dielik...len tak dalej a prosim rychlo pokracko!!!:D:D:D

2 Myavi Myavi | 5. ledna 2009 v 14:27 | Reagovat

dobrý,akorát by to chtělo se zlepšit v gramatice

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama